Sennik: wszy na głowie

1
5 Rate

Tagi:

sen o wszach we włosach / sen o włosach / sen o wszach

Kiedy słyszymy „wszy", przychodzą nad do głowy w zdecydowanej mierze negatywne myśli. Ich posiadacze z pewnością odczuwają odrazę, wstyd i skrępowanie, mimo że zasadniczo każdy, kto posiada włosy, jest w równym stopniu narażony na tą chorobę. Według senników stanowią symbol sfrustrowania zirytowania, obawy, strachu, poczucia winy, niespokojnego sumienia, emocjonalnego zbrudzenia bądź chęci zdystansowania się do czegoś lub kogoś w naszym życiu. Co więc może oznaczać sen, w którym widzimy wszy na głowie?
Szczegółowe znaczenie snu:

  • Wszy na głowie jako przedmiot marzeń sennych cechują się znaczeniem albo pozytywnym albo negatywnym. Dlatego tak bardzo ważne jest uwzględnianie okoliczności we śnie.
  • Widzieć wszy na swojej głowie we śnie oznacza, że zapadniesz na jakąś poważniejszą chorobę. Ewidentnie już teraz Twój stan zdrowotny oraz samopoczucie uległy pogorszeniu. Zgodnie z sennikami taki sen może również odnosić się do tego, że Twoje cierpliwe nastawienie zaowocuje licznymi korzyściami dla Ciebie.
  • Sen, w którym wiesz, że masz wszy na własnej głowie, ale nie jesteś w stanie ich odnaleźć, świadczy o tym, że jakieś Twoje przedsięwzięcie zakończy się fiaskiem. Może to ponadto oznaczać, że utracisz lub poświecisz coś, do czego miałaś bądź miałeś sentyment.
  • Jeżeli śnisz o wszach na cudzej głowie, czeka Cię szczęśliwe zrządzenie losu, które Cię spotka. Obowiązuje zasada, że im więcej pasożytów we śnie, tym lepiej dla Ciebie. Duża ich liczebność wiąże się z wielką poprawą Twojej sytuacji finansowej.
  • Wybieranie wszy z czyjejś głowy jako temat przewodni snu można odnosić również do związku osoby śniącej. Twój partner zawsze służy Ci pomocą w poszukiwaniach metod, które pomogą w rozwiązaniu kłopotu. Jeżeli mierzysz się z różnymi wyzwaniami lub sytuacjami problemowym w swoim życiu, zawsze możesz na niego liczyć.
Dodaj komentarz

Dodaj swój komentarz:

Token

Komentarze


Jolka46 | 5 star star star star star
Wszy w moim śnie były ogromne.. Aż się bałam je dotknąć bo nie wiedziałam czy gryzą!

Zaciekawi Cię również: