Sennik: siano

1
5 Rate

Tagi:

sen o sianie / znaczenie snu siano / widzieć we śnie siano / grabić siano sennik / leżenie w sianie sennik / siano w stodole sennik

Siano oznacza wielką pracę, która okaże się mało satysfakcjonująca. Według sennika jest ono także symbolem łatwowierności oraz zwiastunem narodzin. 

Kiedy widzisz we śnie siano, czeka Cię poważne zajście. Ładowanie siana na wóz to symbol ogromnych wysiłków, które nie przyniosą korzyści. Wóz pełen siana wróży koniec kłopotów. Snopki siana oznaczają, że musisz trzymać nerwy na wodzy, bo inaczej popadniesz w konflikty. Grabienie siana to zapowiedź powiększenia majątku. Sen o sianie w stodole oznacza klęskę mimo Twoich starań. Stóg siana to zapowiedź korzyści. Leżenie na sianie symbolizuje pomyślną przyszłość. Zapach siana jest symbolem dobrego zdrowia. Siano na wigilijnym stole wróży trafne przeczucie, którym możesz się pokierować.
Dodaj komentarz

Dodaj swój komentarz:

Token

Komentarze


Adam | 5 star star star star star
kilka dni temu snilo mi sie ze bylem dzieckiem i spedzalem wakacje u moich dziadkow. bawilem sie na sianie i robilem tunele w sianie. czulem w snie intensywy zapach siana ktory zawsze lubilem bedac dzieckiem. wydawalo mi sie ze bardzo dlugo bawilem sie na sianie, lezalem i skakalem. w koncu przyszla do mnie babcia i zawolala mnie na obiad. sen byl dla mnie bardzo poytywny. czulem ze odpoczywam i ze bardzo dobrze sie bawie. dawno nie mialem tak dobrego snu. byc moze faktycznie wszystkie moje plany w niedlugim czasie zostana zrealizowane :)

Zaciekawi Cię również: