Senik: kot pogryziony przez psa

1
5 Rate

Tagi:

pies gryzie kota / kot pogryziony przez psa / kot we śnie / śnic o psie

Często mówi się, że pies to najlepszy przyjaciel dla człowieka. Można się spierać, ale z całą pewnością zwolennicy tego poglądu przeważają nad przeciwnikami. Według senników symbolizuje on wiernego i przyjaźnie nastawionego towarzysza, oddanie, autentyczność, bezpieczeństwo. Jeżeli zaś weźmiemy pod lupę kota, nie będziemy już pewni twierdzenia, że może on być najlepszym ludzkim przyjacielem. Owszem, może być przyjazny, jednak w zdecydowanej mierze to indywidualista. Pojawiający się we śnie reprezentuje odmienność, inteligencje, kreatywność, samodzielność, a z drugiej strony także przewrotność, fałszywość i egoizm. Jak więc odczytywać sen o czworonogu, który gryzie kota?
Szczegółowe znaczenie snu:

  • Warto wrócić pamięcią do tego, jak zachowywały się te stworzenia w stosunku do siebie w Twoim śnie. Przeciwstawne nastawienie może być symbolem ludzi w Twoim otoczeniu, którzy są złowrogo nastawieni względem siebie. Należy uważać, dlatego że ich zatargi mogą sprawić, że wpadniesz w jakieś problemy.
  • Pies gryzący kota we śnie jest symbolem czyichś plotek, których tematem jesteś Ty.
  • Sen o psie walczącym z kotem ma negatywne znaczenie. Nadejdzie w Twojej rzeczywistości pasmo problemów bądź otrzymasz złe wieści. Jest wielce prawdopodobne, że będzie to w jakiś sposób rzutować na Twoje życie zawodowe bądź prywatność.
  • Jeżeli masz sen o psie ścigającym kota, który następnie go ugryzł, oznacza to, że Twoje życie uczuciowe czekają różne zawirowania.
  • Sen o rozdzielaniu i uspokajaniu psa prowadzącego walkę z kotem zwiastuje polepszenie się Twojego losu po przejściowych perturbacjach w życiu uczuciowym.
Dodaj komentarz

Dodaj swój komentarz:

Token

Komentarze


Fiona748 | 5 star star star star star
Wasze interpretacje są świetne.. Właśnie widziałam jak pies gonił kota i w końcu dorwał i ugryzł.. Następnego dnia tak się pokłóciłam z partnerem że aż zerwaliśmy!

Zaciekawi Cię również: